Moji zákazníci to povedia najlepšie…

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

LTW - tvorba webstránok
Average rating:  
 69 reviews
by Peter Pyšný on LTW - tvorba webstránok
Skvely pristup a praca

Lukas diky. Takto si predstavujem spolupracu. Chcel som jednoduchy web bez caciek-maciek s moznostou jednoducheho update vo vlastnej rezii. Luki mi dal presne to co som chcel, naucil ma ako upravovat, online vzdy pomohol. Na nic sa nehral, nic neskryval. Mame rovnaky pristup k partnerom/zakaznikom preto sme si sadli. Vrele odporucam!!!

Dakujem aj ja za dobry pristup! 🙂

by aRNy on LTW - tvorba webstránok
LTW - tvorba webstránok

Lukáš, ďakujem ti za spracovanie oboch mojich domén. Spolupráca to bola na jednotku. Chcem pochváliť tvoj zodpovedný a profesionálny prístup. Na druhej strane si prejavil aj osobnú zanietenosť.
Práca bola svižná aj vďaka bezproblémovej komunikácii. Náš projekt sa postupne vyvíjal a na výsledku to vidieť.
Už teraz sa teším na našu ďalšiu spoluprácu. Nech sa ti darí v ďalších projektoch aj osobnom živote.

by Arnold on LTW - tvorba webstránok
Great job!

Lukas is a professional web creator. I am very satisfied with his work. Our cooperation was quick, very productive and creative. He is very reliable person with sense for detail. I am very glad I found him for my renewing project of my websites.
I am looking forward for our cooperation in the near future.

by Robert on LTW - tvorba webstránok

S Lukášom sa mi spolupracovalo dobre, komunikuje, veci rieši, navrhuje alternativy, ak je niekde kolízia, terminy sa snažiť plniť. Jediný menší problém bola možno niekedy dlhšia reakcia ale to asi súvisí s jeho vyťažením. Inak super!

by Tomas Mraz on LTW - tvorba webstránok
Super

Lukasa vrelo odporucam, vdaka kvalitnej a rychlej robote a super komunikacii. Cena za kvalitu prace je velmi vyhodna, Lukas je kreativny a vie sa vynajst pri akychkolvek problemoch. Palec hore.

by Matus on LTW - tvorba webstránok
rýchlosť webu

Ďakujem Lukášovi za kvalitú prácu a pomoc pri zrýchlení webu.

by Matúš on LTW - tvorba webstránok

Ďakujem Lukášovi za skvelo odvedenú prácu.

V práci s Lukášom vidím len samé pozitíva, od profi prístupu, až po nadmieru splnené požiadavky.

Odporúčam všetkými desiatimi.

by Erika on LTW - tvorba webstránok

Ďakujeme Lukášovi ...super prístup na profesionálnej úrovni ...presne vedel čo chceme aj keď my sme to ešte nevedeli :).

Pomer cena a kvalita je úplne super .

A tiež ďakujeme Gabriele za grafické prvky.

Vrelo každému odporúčame.

by Karin on LTW - tvorba webstránok
Ďakujem a Vrele Odporúčam

Ďakujem Lukášovi za vytvorenie prezentačnej web stránky a Gabriele za grafické prvky firemnej identity. Spolupráca prebehla na profesionálnej úrovni a podľa mojich očakávaní a požiadaviek, v dohodnutom termíne. Mojím predstavám, rovnako Lukáš aj Gabriela, dokázali presne porozumieť a zapracovať ich. Komunikovali sme rýchlo, zrozumiteľne a efektívne. Akékoľvek zmeny a moje požiadavky realizovali obratom. So službami a priateľským prístupom Lukáša a Gabriely som veľmi spokojná a odporúčam ich potenciálnym záujemcom. Sama s nimi počítam aj pri ďalších projektoch.

by Eva on LTW - tvorba webstránok
Rozhodne ODPORÚČAM!

Ďakujem za skvelú prácu, všetko vybavené veľmi rýchlo a zodpovedne, výborná komunikácia a výsledok presne podľa predstáv, dokonca lepší. Toto bola moja druhá spolupráca s Lukášom a určite sa na neho obrátim s každou ďalšou stránkou.

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»