Moji zákazníci to povedia najlepšie…

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

LTW - tvorba webstránok
Average rating:  
 66 reviews
by Robert on LTW - tvorba webstránok

S Lukášom sa mi spolupracovalo dobre, komunikuje, veci rieši, navrhuje alternativy, ak je niekde kolízia, terminy sa snažiť plniť. Jediný menší problém bola možno niekedy dlhšia reakcia ale to asi súvisí s jeho vyťažením. Inak super!

by Tomas Mraz on LTW - tvorba webstránok
Super

Lukasa vrelo odporucam, vdaka kvalitnej a rychlej robote a super komunikacii. Cena za kvalitu prace je velmi vyhodna, Lukas je kreativny a vie sa vynajst pri akychkolvek problemoch. Palec hore.

by Matus on LTW - tvorba webstránok
rýchlosť webu

Ďakujem Lukášovi za kvalitú prácu a pomoc pri zrýchlení webu.

by Matúš on LTW - tvorba webstránok

Ďakujem Lukášovi za skvelo odvedenú prácu.

V práci s Lukášom vidím len samé pozitíva, od profi prístupu, až po nadmieru splnené požiadavky.

Odporúčam všetkými desiatimi.

by Erika on LTW - tvorba webstránok

Ďakujeme Lukášovi ...super prístup na profesionálnej úrovni ...presne vedel čo chceme aj keď my sme to ešte nevedeli :).

Pomer cena a kvalita je úplne super .

A tiež ďakujeme Gabriele za grafické prvky.

Vrelo každému odporúčame.

by Karin on LTW - tvorba webstránok
Ďakujem a Vrele Odporúčam

Ďakujem Lukášovi za vytvorenie prezentačnej web stránky a Gabriele za grafické prvky firemnej identity. Spolupráca prebehla na profesionálnej úrovni a podľa mojich očakávaní a požiadaviek, v dohodnutom termíne. Mojím predstavám, rovnako Lukáš aj Gabriela, dokázali presne porozumieť a zapracovať ich. Komunikovali sme rýchlo, zrozumiteľne a efektívne. Akékoľvek zmeny a moje požiadavky realizovali obratom. So službami a priateľským prístupom Lukáša a Gabriely som veľmi spokojná a odporúčam ich potenciálnym záujemcom. Sama s nimi počítam aj pri ďalších projektoch.

by Eva on LTW - tvorba webstránok
Rozhodne ODPORÚČAM!

Ďakujem za skvelú prácu, všetko vybavené veľmi rýchlo a zodpovedne, výborná komunikácia a výsledok presne podľa predstáv, dokonca lepší. Toto bola moja druhá spolupráca s Lukášom a určite sa na neho obrátim s každou ďalšou stránkou.

by Ariana on LTW - tvorba webstránok
ODPORÚČAM

Touto cestou sa chcem poďakovať Lukášovi za jeho perfektne odvedenú prácu. Bol pružný, kreatívny a ochotný. Naozaj ho vrelo všetkymi desiatimi odporúčam!

by Jana on LTW - tvorba webstránok

S Lukasom sa mi velmi dobre spolupracovalo. Bol rychly, ochotny a mal super napady. Som maximalne spokojna s web strankou aj s jeho pristupom. Urcite odporucam!

by Blanka on LTW - tvorba webstránok
Poďakovanie a odporúčanie

Spolupráca s Lukášom bola veľmi kreatívna, rýchla a intuitívna. Podľa zadania vedel urobiť to, čo som potrebovala, presne tak, ako som si to predstavovala. Poradil, ponúkol svoj názor a zasiahol, ak bolo potrebné niečo upraviť. Lukáš zostáva nápomocný aj po odovzdaní produktu, čo mi vyhovuje, keďže vždy je čo dopĺňať a vylepšovať. Lukáša k tvorbe vašej webstráky určite rada odporúčam.

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»