Moji zákazníci to povedia najlepšie…

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 53 reviews

Ďakujeme za skvelý web. Do bodky splnené naše predstavy a požiadavky. Určite sa na Lukáša ešte obrátime. Môžem len odporúčať!

Chcel poďakovať Lukášovi za super web. Som veľmi spokojný 🙂 Vrelo odporúčam každému 🙂

firemna web page

Lukas je vynikajuci, ochotny clovek. Velmi dobre sa s nim spolupracuje. Vysledok jeho prace je dokonali. Urcite odporucam!

Tymto sa chcem Lukasovi podakovat za uzasny ludsky pristup,ochotu vzdy pomoct a neposlednom rade za krasnu a efektivnu stranku.A to vsetko za skvelu cenu.Mozem len odporucit.Dakujem Luky.

witty

Spolupráca s Lukášom bola veľmi kreatívna a harmonická. S celým prevedením stránky sme veľmi spokojní, dostali sme množstvo dobrých rád a odporučení. Veľmi odporúčame 🙂 Srdečná vďaka Luki a Gabi.

Spokojnosť

Vyberal som si medzi viacerými kodermi a nakoniec som sa rozhodol pre Lukáša. Za čo som aj vdačný, pretože okrem veľmi kvalitne odvedenej práci, ktorá prekonala moja očákavania, mi Lukáš dal ešte niečo navyše - jeho dlhoročné skúsenosti a rady.

S prácou Lukáša sme veľmi veľmi spokojné, mali sme bezproblémovú a rýchlu komunikáciu, zrealizoval naše predstavy a pomohol nám takto s rozbehom našej značky. Odporúčam jeho služby, takisto aj Gabiku, ktorá nám vytvorila krásne logo.

Krásny a funkčný web

Lukášove služby môžem plne odporučiť. Komunikácia s ním bola rýchla a veľmi efektívna. Zrealizoval všetko, čo sme si želali, dával nám od začiatku na výber rôzne možnosti (nefokusuje sa len na jedno technické riešenie, ovláda rôzne riešenia), naplno pochopil naše potreby a v zmysle toho sa nám snažil adekvátne technicky, obchodne aj ľudsky poradiť. Nemohli sme si vybrať lepšie.

Tvorba loga a tvorba webstránok

Vysoká spokojnosť s Lukášom a Gabikou. Gabika mi vytvorila jedinečné a nádherné logo, ktoré správne vyjadruje moju prácu a mňa samú. Jej kreativita je výnimočná. Ďakujem veľmi. Komunikácia s Lukášom je efektívna, rýchla a veľmi profesionálna, vytvoril mi veľmi luxusnú a funkčnú stránku, doplnil mi ju o všetky moje špeciálne požiadavky, rôzne aplikácie. Vie pomôcť, poradiť, vrelo odporúčam všetkým, vie si poradiť v každej situácii a s každou požiadavkou.

Velka spokojnost, rychly a odborny pristup, stranka podla mojich predstav. Urcite odporucam.

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»