Moji zákazníci to povedia najlepšie…

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 56 reviews
uprava dizajnu webu

S Lukášom sa mi robilo neskutočne dobre a pohodovo. Je šikovný, rýchly, priamy, páčili sa mi jeho odporúčania aj ako reagoval na moje požiadavky. Je ochotný ísť aj do drobnejších projektov, ako bol ten môj, čo sa tak často nevidí, lebo som sa na SVK ešte nestretla s developerom, ktorý by vzal job, ktorý môže oproti ostatným vyzerať ako zbieranie omrviniek. Cením si jeho presnosť v komunikácii, ohľadom odpracovaných hodín, a určite ho odporúčam pre každého, kto chce posunúť svoj web na vyššiu a lepšiu úroveň.

Chcem sa tymto podakovat Lukasovi za velmi dobre odvedenu pracu , je vynikajuci profesional a velmi dobre sa s nim spolupracuje, mozem urcite vrelo odporucit

Profesionalita

Taktiez sa chcem Lukasovi podakovat za vynikajucu pracu. Velmi dobre sa mi s nim spolupracovalo, nielenze splnil vsetky moje poziadavky ale dal si extra namahu, aby mojmu webovu nic nechybalo. Je to velky profesional, ktoreho pracu mozem s radostou odporucat.

Ďakujeme za skvelý web. Do bodky splnené naše predstavy a požiadavky. Určite sa na Lukáša ešte obrátime. Môžem len odporúčať!

Chcel poďakovať Lukášovi za super web. Som veľmi spokojný 🙂 Vrelo odporúčam každému 🙂

firemna web page

Lukas je vynikajuci, ochotny clovek. Velmi dobre sa s nim spolupracuje. Vysledok jeho prace je dokonali. Urcite odporucam!

Tymto sa chcem Lukasovi podakovat za uzasny ludsky pristup,ochotu vzdy pomoct a neposlednom rade za krasnu a efektivnu stranku.A to vsetko za skvelu cenu.Mozem len odporucit.Dakujem Luky.

witty

Spolupráca s Lukášom bola veľmi kreatívna a harmonická. S celým prevedením stránky sme veľmi spokojní, dostali sme množstvo dobrých rád a odporučení. Veľmi odporúčame 🙂 Srdečná vďaka Luki a Gabi.

Spokojnosť

Vyberal som si medzi viacerými kodermi a nakoniec som sa rozhodol pre Lukáša. Za čo som aj vdačný, pretože okrem veľmi kvalitne odvedenej práci, ktorá prekonala moja očákavania, mi Lukáš dal ešte niečo navyše - jeho dlhoročné skúsenosti a rady.

S prácou Lukáša sme veľmi veľmi spokojné, mali sme bezproblémovú a rýchlu komunikáciu, zrealizoval naše predstavy a pomohol nám takto s rozbehom našej značky. Odporúčam jeho služby, takisto aj Gabiku, ktorá nám vytvorila krásne logo.

Page 1 of 6:
«
 
 
1
2
3
 
»