Moji zákazníci to povedia najlepšie…

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 61 reviews
Ďakujem a Vrele Odporúčam

Ďakujem Lukášovi za vytvorenie prezentačnej web stránky a Gabriele za grafické prvky firemnej identity. Spolupráca prebehla na profesionálnej úrovni a podľa mojich očakávaní a požiadaviek, v dohodnutom termíne. Mojím predstavám, rovnako Lukáš aj Gabriela, dokázali presne porozumieť a zapracovať ich. Komunikovali sme rýchlo, zrozumiteľne a efektívne. Akékoľvek zmeny a moje požiadavky realizovali obratom. So službami a priateľským prístupom Lukáša a Gabriely som veľmi spokojná a odporúčam ich potenciálnym záujemcom. Sama s nimi počítam aj pri ďalších projektoch.

Rozhodne ODPORÚČAM!

Ďakujem za skvelú prácu, všetko vybavené veľmi rýchlo a zodpovedne, výborná komunikácia a výsledok presne podľa predstáv, dokonca lepší. Toto bola moja druhá spolupráca s Lukášom a určite sa na neho obrátim s každou ďalšou stránkou.

ODPORÚČAM

Touto cestou sa chcem poďakovať Lukášovi za jeho perfektne odvedenú prácu. Bol pružný, kreatívny a ochotný. Naozaj ho vrelo všetkymi desiatimi odporúčam!

S Lukasom sa mi velmi dobre spolupracovalo. Bol rychly, ochotny a mal super napady. Som maximalne spokojna s web strankou aj s jeho pristupom. Urcite odporucam!

Poďakovanie a odporúčanie

Spolupráca s Lukášom bola veľmi kreatívna, rýchla a intuitívna. Podľa zadania vedel urobiť to, čo som potrebovala, presne tak, ako som si to predstavovala. Poradil, ponúkol svoj názor a zasiahol, ak bolo potrebné niečo upraviť. Lukáš zostáva nápomocný aj po odovzdaní produktu, čo mi vyhovuje, keďže vždy je čo dopĺňať a vylepšovať. Lukáša k tvorbe vašej webstráky určite rada odporúčam.

uprava dizajnu webu

S Lukášom sa mi robilo neskutočne dobre a pohodovo. Je šikovný, rýchly, priamy, páčili sa mi jeho odporúčania aj ako reagoval na moje požiadavky. Je ochotný ísť aj do drobnejších projektov, ako bol ten môj, čo sa tak často nevidí, lebo som sa na SVK ešte nestretla s developerom, ktorý by vzal job, ktorý môže oproti ostatným vyzerať ako zbieranie omrviniek. Cením si jeho presnosť v komunikácii, ohľadom odpracovaných hodín, a určite ho odporúčam pre každého, kto chce posunúť svoj web na vyššiu a lepšiu úroveň.

Chcem sa tymto podakovat Lukasovi za velmi dobre odvedenu pracu , je vynikajuci profesional a velmi dobre sa s nim spolupracuje, mozem urcite vrelo odporucit

Profesionalita

Taktiez sa chcem Lukasovi podakovat za vynikajucu pracu. Velmi dobre sa mi s nim spolupracovalo, nielenze splnil vsetky moje poziadavky ale dal si extra namahu, aby mojmu webovu nic nechybalo. Je to velky profesional, ktoreho pracu mozem s radostou odporucat.

Ďakujeme za skvelý web. Do bodky splnené naše predstavy a požiadavky. Určite sa na Lukáša ešte obrátime. Môžem len odporúčať!

Chcel poďakovať Lukášovi za super web. Som veľmi spokojný 🙂 Vrelo odporúčam každému 🙂

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»