Moji zákazníci to povedia najlepšie…

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

LTW - tvorba webstránok
Average rating:  
 65 reviews
by Tomas Mraz on LTW - tvorba webstránok
Super

Lukasa vrelo odporucam, vdaka kvalitnej a rychlej robote a super komunikacii. Cena za kvalitu prace je velmi vyhodna, Lukas je kreativny a vie sa vynajst pri akychkolvek problemoch. Palec hore.

by Matus on LTW - tvorba webstránok
rýchlosť webu

Ďakujem Lukášovi za kvalitú prácu a pomoc pri zrýchlení webu.

by Matúš on LTW - tvorba webstránok

Ďakujem Lukášovi za skvelo odvedenú prácu.

V práci s Lukášom vidím len samé pozitíva, od profi prístupu, až po nadmieru splnené požiadavky.

Odporúčam všetkými desiatimi.

by Erika on LTW - tvorba webstránok

Ďakujeme Lukášovi ...super prístup na profesionálnej úrovni ...presne vedel čo chceme aj keď my sme to ešte nevedeli :).

Pomer cena a kvalita je úplne super .

A tiež ďakujeme Gabriele za grafické prvky.

Vrelo každému odporúčame.

by Karin on LTW - tvorba webstránok
Ďakujem a Vrele Odporúčam

Ďakujem Lukášovi za vytvorenie prezentačnej web stránky a Gabriele za grafické prvky firemnej identity. Spolupráca prebehla na profesionálnej úrovni a podľa mojich očakávaní a požiadaviek, v dohodnutom termíne. Mojím predstavám, rovnako Lukáš aj Gabriela, dokázali presne porozumieť a zapracovať ich. Komunikovali sme rýchlo, zrozumiteľne a efektívne. Akékoľvek zmeny a moje požiadavky realizovali obratom. So službami a priateľským prístupom Lukáša a Gabriely som veľmi spokojná a odporúčam ich potenciálnym záujemcom. Sama s nimi počítam aj pri ďalších projektoch.

by Eva on LTW - tvorba webstránok
Rozhodne ODPORÚČAM!

Ďakujem za skvelú prácu, všetko vybavené veľmi rýchlo a zodpovedne, výborná komunikácia a výsledok presne podľa predstáv, dokonca lepší. Toto bola moja druhá spolupráca s Lukášom a určite sa na neho obrátim s každou ďalšou stránkou.

by Ariana on LTW - tvorba webstránok
ODPORÚČAM

Touto cestou sa chcem poďakovať Lukášovi za jeho perfektne odvedenú prácu. Bol pružný, kreatívny a ochotný. Naozaj ho vrelo všetkymi desiatimi odporúčam!

by Jana on LTW - tvorba webstránok

S Lukasom sa mi velmi dobre spolupracovalo. Bol rychly, ochotny a mal super napady. Som maximalne spokojna s web strankou aj s jeho pristupom. Urcite odporucam!

by Blanka on LTW - tvorba webstránok
Poďakovanie a odporúčanie

Spolupráca s Lukášom bola veľmi kreatívna, rýchla a intuitívna. Podľa zadania vedel urobiť to, čo som potrebovala, presne tak, ako som si to predstavovala. Poradil, ponúkol svoj názor a zasiahol, ak bolo potrebné niečo upraviť. Lukáš zostáva nápomocný aj po odovzdaní produktu, čo mi vyhovuje, keďže vždy je čo dopĺňať a vylepšovať. Lukáša k tvorbe vašej webstráky určite rada odporúčam.

by Bebe on LTW - tvorba webstránok
uprava dizajnu webu

S Lukášom sa mi robilo neskutočne dobre a pohodovo. Je šikovný, rýchly, priamy, páčili sa mi jeho odporúčania aj ako reagoval na moje požiadavky. Je ochotný ísť aj do drobnejších projektov, ako bol ten môj, čo sa tak často nevidí, lebo som sa na SVK ešte nestretla s developerom, ktorý by vzal job, ktorý môže oproti ostatným vyzerať ako zbieranie omrviniek. Cením si jeho presnosť v komunikácii, ohľadom odpracovaných hodín, a určite ho odporúčam pre každého, kto chce posunúť svoj web na vyššiu a lepšiu úroveň.

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»