Aktualizovaný, zabezpečený, monitorovaný web, bez bezpečnostných dier. A aj ak by sa malo niečo stať - máš to pravidelne zálohované. No nekúp to!

 

V cene 100€/rok (+DPH) je zahrnuté:

 

CENA JE ZA ÚDRŽBU NA 1 ROK. (ináč min. 40 EUR za jednorázovú aktualizáciu, bez týždenných záloh).

A. Aktualizujem WordPress jadro a všetky rozšírenia (pluginy) tvojho webu 3x ročne. To zaistí, že
- bude tvoj systém webu či eshopu bežať na najnovšej technológii
- nebude mať bezpečnostné diery
- všetky funkcie budú fungovať správne

B. zabezpečím týždennú zálohu webu - už nikdy nestratíš najnovšie aktualizácie obsahu, články. Aj keď ti ho náhodou nabúrajú, vieme ho obnoviť behom 1 dňa. Ušetríš si takto veľa stresu a starostí pri problémoch so stratou dát, zníženými pozíciami na Googli či penalizáciou / označením webu ako SPAM.

C. bezpečnostný monitoring mesačne - bezpečnostné spoločnosti pravidelne vydávajú info o rozšíreniach wordpressu - pluginoch a témach, ktoré majú bezpečnostné diery. Ak také info vydajú o rozšírení na tvojom webe, hneď to napravím, aby web nebol vystavený na pospas hackerom.

D. menšie / rýchle (do 15min) zmeny nastaveni ako zapnutie SSL certifikátu

Tieto kroky ti zabezpečia hlavne pokoj mysle - hackeri sa stále snažia nabúrať webstránky, hádajú heslá, využívajú bezpečnostné diery v starších rozšíreniach a neaktualizovaných weboch. Keď sa ti do webu dostanú, môžu ho znetvoriť (hodiť na neho rôzne svoje obrázky), ukradnúť, znefunkčniť, zneužiť ho na spamovanie atď. Ak máš zaplatenú túto službu, tak je riziko oveľa nižše a aj keby sa malo niečo stať - obnovíme to hneď zo zálohy a web zabezpečíme viac, takže nikdy nestratíš Google pozíciu, hodnotenie alebo obsah webu.

V cene nie sú:
- úpravy obsahu webu
- zmeny šablôn, rozšírení
- úpravy dizajnu webu

Stačí kliknúť na tlačítko "Subscribe" a objednať:

Čo na to moji klienti?

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 2 reviews
údržba a servis webstranky

profesionálny a rýchly servis, Lukáš ďakujem za pomoc

Spoľahlivosť

Poznáte ten super pocit, keď sa môžete na niekoho obrátiť o pomoc a spoľahnúť sa na neho?Lukáš s istotou patrí medzi takýchto ľudí. Vždy ústretový a nápomocný.Ďakujem