Grafický dizajn - tvorba - návrh loga, vizitiek

Vytvorenie loga, návrh vizitky dizajnérkou & umelkyňou Gabrielou Holcer:

Navrhneme tvoje logo, vizitky, polep na auto, letáky či bannery

Po konzultácii tvojich požiadaviek ti vytvoríme unikátne logo, brožúry alebo firemnú identitu, ktoré ťa oddelia od konkurencie a zachytia oči zákazníkov

Cena tvorby loga

Cena za logotyp je 180€

 

V nej ti vypracujeme 3 verzie, z ktorých si vyberieš tú najlepšiu. Zakomponujeme do toho tvoje požiadavky, prípadne ak preferuješ, vypracujeme vlastný návrh.

Postup:

Jasná komunikácia

Prv než začneme na niečom pracovať s tebou preberieme všetky požiadavky, tvoje preferencie a očakávania. Aby sme my presne vedeli, čo potrebuješ, ale aj ty, čo od nás dostaneš.

Tvorivá práca

Kombinácia grafickej dizajnérky, umelkyne / maliarky a návrhárky v jednom znamená, že tvoje logo nezbúchame narýchlo vo Photoshope. Vieme ho nakresliť, prípadne aj namaľovať a až potom dáme do kriviek a potrebných formátov.

Dolaďovanie

V cene sú aj 2 hodiny dolaďovacích prác - pretože vieme, že si klienti častokrát chcú detaily doladiť podľa seba. Finálne logo tak bude profesionálne, no zároveň odzrkadľovať tvoju osobnosť / zameranie.

Dodanie

Vytvorené návrhy loga dodáme prv v prezentácii, kde ho uvidíš v akcii (ako by vyzeralo na banneroch, vizitkách či rôznych pozadiach). A finálne logo, ktoré si zvolíš dodáme vo všetkých formátoch potrebných na jeho použitie.

Ukážky našej tvorby

Ďalej ponúkame grafický dizajn:

  • letákov, brožúr
  • firemnej identity
  • vizitiek
  • reklamných predmetov, digitálnych bannerov
  • polepov na autá alebo výklady
  • hlavičkových papierov, pečiatok
Ceny týchto prvkov sa líšia podľa ich veľkosti, obsahu a komplexnosti kombinácie text / obrázok / grafika.

Čo hovoria naši klienti

Majitelia firiem / podnikatelia, umelci, blogeri, freelanceri, majitelia eshopov….

Bc. Ivana Holbičková
Bc. Ivana Holbičková
CEO, Marsiv Agency
Read More
"Môžem len odporučiť. ARTbubble - Gabriela Holcer navrhla úžasné logá, problém vybrať si len jedno.Spolupráca s Lukášom a Gabrielou na výbornú. Precízni k svojej práci, trpezliví k požiadavkám klienta. Komunikácia bez problémov, sú k dispozícii takmer okamžite. Pracovali na našom webe www.marsivagency.sk
Pomohli, poradili, vysvetlili. Určite ich služby ešte budeme využívať. "

Bc. Ivana Holbičková - CEO, Marsiv AgencyDizajn biznis webu + grafický dizajn / logo marsivagency.sk
  • moderná one-page webstránka
  • grafický dizajn na mieru
  • vypracovanie loga
  • optimalizácia rýchlosti načítanie stránky za 1,8s
Erika
Erika
rge-design.sk
Read More
Ďakujeme Lukášovi ...super prístup na profesionálnej úrovni ...presne vedel čo chceme aj keď my sme to ešte nevedeli :). Pomer cena a kvalita je úplne super . A tiež ďakujeme Gabriele za grafické prvky. Vrelo každému odporúčame.
Karin Koprivňanská
Karin Koprivňanská
byvajtatry.sk
Read More
Ďakujem Lukášovi za vytvorenie prezentačnej web stránky a Gabriele za grafické prvky firemnej identity. Spolupráca prebehla na profesionálnej úrovni a podľa mojich očakávaní a požiadaviek, v dohodnutom termíne. Mojím predstavám, rovnako Lukáš aj Gabriela, dokázali presne porozumieť a zapracovať ich. Komunikovali sme rýchlo, zrozumiteľne a efektívne. Akékoľvek zmeny a moje požiadavky realizovali obratom. So službami a priateľským prístupom Lukáša a Gabriely som veľmi spokojná a odporúčam ich potenciálnym záujemcom. Sama s nimi počítam aj pri ďalších projektoch.
Previous
Next

KONTAKT

Dobrý výber, si jednička, vďaka!

Kontakt

Ahoj! Rýchle info – používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak chceš vedieť aké prečítaj si naše podmienky spracovania osobných údajov.