Si charita, organázácia, občianske združenie, individuál, ktorý robí tento svet lepším? Pomáhaš ľuďom, zvieratám alebo prírode? Alebo si v núdzi a potrebuješ pomoc napríklad formou webstránky, kde ťa ľudia môžu podporiť? Radi ťa podporíme – základná webstránka zdarma pre tvoj projekt.

Aké sú podmienky?

Nič komplikované. Webstránku zdarma ti spravím, ak:

  • si charita, nezisková organizácia, občianske združenie alebo jedinec, čo pomáha ľuďom, zvieratám alebo prírode a robí tento svet lepším, alebo si niekto, kto je v hmotnej núdzi a webstránka ti pomôže komunikovať so svetom, získať podporu alebo šíriť info o tvojom probléme, zbierať finančnú podporu
  • nepotrebuješ nič komplikované (registráciu uživateľov, eshop, platobný systém)
  • už máš vlastný webhosting a doménu, poprípade si získaš hosting zdarma od www.freeserver.sk alebo si ho zakúpiš od jedničky na Slovensku www.websupport.sk. Ak nevieš ako si vybrať, prečítaj si môj návod, ako si vybrať webhosting. (Nemusíš ale kupovať ani jedno, ak ti nevadí mať doménu ako www.tvojacharita.wordpress.com. Potom ti to spravím zdarma a nebudeš platiť ani za doménu ani za hosting).

Prečo?

Budem úprimný – toto je forma reklamy. Čím viac webstránok vytvorím, tým viac ľudí o mojich schopnostiach vie, tým viacej potenciálnych zákazníkov získam v budúcnosti. No a prečo nespojiť užitočné s príjemným? Toto pomôže ako mne, tak aj tebe, a ja mám potom ešte aj dobrý pocit, že som pomohol dobrej veci, ktorá spraví tento svet lepším.

Taktiež som zástancom tzv. gift culture – darovacia kultúra, kde nie všetko musí byť o peniazoch. Pomôž niekomu, niečo mu daruj, a ono sa ti to nejako vráti – prinajmenšom vo forme dobrého pocitu.

Od teba budem potrebovať:

  1. Prístupové údaje na tvoj webhosting 
  2. Hrubú predstavu, ako by mala webstránka vyzerať. Aby som vedel, na čo sa zamerať, aké farby použiť a aké prvky potrebuješ. Tiež pomôže, ak mi pošleš nejaké vzorové stránky – podobné tvojej predstave.
  3. Vlastné texty, logo, obrázky. Ja ti vytvorím webstránku, ale nepoznám tvoju firmu / služby / produkt tak dobre ako ty. Pošli mi texty, logá a obrázky a ja to všetko doladím k tomu najlepšiemu výsledku. (Napríklad preverím texty z gramatického ale aj SEO hľadiska – aby boli čo najefektívnejšie vo vyhľadávačoch). Tvorba loga je osobitný projekt sám o sebe, to neponúkam.

Napíš mi a uvidíme, čo pre teba môžem spraviť.