SEO Audit & Optimalizácia web stránok

Na čo slúži SEO audit / optimalizácia?

Dnes už každý, kto hľadá nejakú službu či produkt ide na Google – „vygúgli“ si to. Na ktoré výsledky najskôr klikáš keď gúgliš ty? Na tie prvé, možno do prvých 10?

Presne o tom je SEO audit – o nastavení webstránky tak, aby sa dostala na čo najvyššie pozície.

V prvom rade je potrebné mať rýchlu a optimalizovanú webstránku – o čom je moja služba Optimalizácia webstránok.

To ti ale veľa nepomôže, ak tvoj obsah nie je takisto optimalizovaný – všetky texty, štruktúra webstránky a textov, spätné odkazy na tvoj web. To sú tie najhlavnejšie elementy, ktoré ti dobrá SEO optimalizácia pomôže vylepšiť.

Obsah musí zaujať ako ľudí, tak Google

 Patria tu rôzne kroky, ktoré zaručia, že obsah – texty tvojej webstránky obsahujú frázy a slová, ktoré tvoji klienti hľadajú, keď „gúglia“ tvoje služby. Detailnejšie to je popísané v článku o SEO optimalizácii a jej etapách.

Viac info nájdeš v nasledujúcich článkoch.

SEO Audit & Optimalizácia web stránok 3

Rád ti pomôžem získať vyššie pozície v Google

Pracujem s webstránkami na systéme WordPress – ak to nepoznáš, napíš a uvidíme ako ti viem pomôct.

SEO Audit & Optimalizácia web stránok 4
Lukas Cech

SEO Audit výsledky – goddessoftouch.eu

Zvýšenie návštevnosti o 187% a prehĺbenie dosahu webstránky navýšením počtu kľúčových fráz o 106% Prehĺbenie dosahu webstránky zabezpečí ďalší nárast návštevnosti, pretože web obsahuje viac slov a fráz, ktoré vyhľadáva širší rozsah ľudí. Takto na web prídu aj zákazníci, ktorí

SEO Audit & Optimalizácia web stránok 6
Lukas Cech

SEO Audit / optimalizácia obsahu

88 / 100 Powered by Rank Math SEO Čo je SEO Audit? Skrátene povedané – jedná sa o úpravy obsahu, nastavenia, štruktúry webstránky a jej spolupráce s externými webstránkami, za účelom zvýšenia jej Google hodnotenia. Toto hodnotenie (Google Page Rank)