SEO Audit

SEO Audit

Čo je SEO Audit?

Jednoducho povedané – nastavím ti webstránku tak, aby spĺňala čo najviac možných podmienok a kritérií, na ktoré hľadí Google a iné vyhľadávače pri rozhodovaní na akej pozícii ťa umiestni vo výsledkoch vyhľadávania.


Momentálne túto službu neponúkam, sústredím sa na to, aby som zlepšoval tieto služby:


ETAPA 1

1. Prieskum – nájdem kľúčové slová a frázy (na základe tvojho hlavného zamerania), ich synonymá, ich štatistiky vyhľadávania, vyberiem tie najvhodnejšie, prieskum konkurencie a ich štatistík + kľúčových slov.

2. Analýza – zistenie aktuálnej pozície vo vyhľadávaniach na vybrané kľúčové slová a frázy, rýchlosti načítavania webu, hustoty kľúčových slov v tvojich textoch. To isté spravím pre tvojich hlavných konkurentov, ktorých nájdem a zanalyzujem.

3. SEO textov – zaradenie kľúčových slov do textov a strategických miest webstránky.

4. Vylepšenia webu z hľadiska SEO – úprava častí webu, inštalácia rozšírení, ktoré zlepšia výkon tvojej webstránky z hľadiska vyhľadávačov, zrýchlenie načítavania úvodnej stránky a webstránky celkovo (optimalizácia obrázkov a častí webu, systém automatickej optimalizácie obrázkov do budúcnosti, aby sa to nezhoršilo znovu neskôr).

5. Lepšie štatistiky – prepojenie s Google webmaster tools a Google analytics.

6. Ďalšie odporúčania, ako zlepšíš svoju pozíciu – praktické rady do budúcnosti ako dosiahneš vyššie pozície a návštevnosť.

ETAPA 2

7. Analýza výsledkov SEO auditu – porovnanie štatistík a pozície pred SEO auditom a po ňom, ďalšie odporúčania a doladenie
Zaručiť ti špecifickú pozíciu neviem (a nemal by to ani žiadny solídny SEO špecialista sľubovať), pretože to ovplyvňujú aj externé faktory mimo našu kontrolu (vek tvojej stránky, vek stránok konkurencie, externé odkazy na tvoj web a na weby konkurencie a Google rank odkazujúcich webstránok, či maju platenú reklamu na tvoje kľúčové slová atd). Ale viem ti zaručiť zlepšenie dnešnej pozície. To ešte potvrdím po počiatočnej analýze situácie – tvojej webstránky a konkurencie.

SEO ŠTÚDIE - VÝSLEDKY PREDOŠLÝCH PRÁC     –     OBJEDNAŤ

Nie je možné pridávať komentáre.