Aké sú možnosti tvorby webstránok?

Ako vyzerá tvorba efektívnych webstránok za dobré ceny u nás

Web ti dnes spraví hocikto aj za 100 EUR. No najnižšia cena nemusí stále znamenať to najlepšie. Je preto dobré vedieť, čo za svoje peniaze dostaneš, či narýchlo pozbíjanú šablónu, ktorá nebude optimalizovaná pre Google alebo mobily, alebo otestovanú a responzívnu štruktúru, ktorú bude mať rád aj Google. Ďalej, či bude web používať rôzne, neotestované rozšírenia plné bezpečnostných dier, zlé kódovanie, alebo otestované a verifikované rozšírenia, dobré praktiky pri kódovaní a bude aj zabezpečený.

V tomto článku ti bližšie priblížime, ako pri tvorbe webstránok postupujeme a čo za naše ceny dostaneš.


Všetky ceny tvorby webstránok / eshopov obsahujú redakčný systém WordPress, prostredníctvom ktorého si vieš ľahko upraviť texty stránok alebo tvoriť nové články do blogu. Vypracujem ti k tomu aj manuál.
Hovorím anglicky, nemecky a španielsky, takže viacjazyčné webstránky nie sú problém.
Všetky weby sú responzívne – pretože už 50% návštev webstránok pochádza z mobilov alebo tabletov.

Za tvoje peniaze však dostaneš viac

Nie len webdizajn – dostaneš aj biznis partnera na dobu našej spolupráce, ktorý ti poradí v oblasti:

  • marketingplatený (Google Adwords reklama, Facebook reklama) alebo neplatený (ako získať viac návštevníkov organicky – bez reklamy)
  • konverzia – ako z návštevníkov spraviť platiacich zákazníkov
  • outsourcing – ako a kde nájsť lacnú výpomoc pri tvorbe obsahu webu alebo zvyšovaní organických návštev
  • cenová stratégia – určenie tých správnych cien a cenovej štruktúry môže znamenať rozdiel medzi vysokou a nízkou konverziou
  • rýchly web – rýchlosť načítavania webstránky zohráva veľmi podstatnú rolu pri dosahovaní vyššej pozície vo vyhľadávačoch.

Moje silné stránky

  • Znalosť trhu – viem koľko stoja vstupy, preto nepýtam „typické“ ceny ako ostatní, ale férové ceny – aby si bol spokojný ty, ale aj ja. Pri komplexnejších prípadoch si viem najať programátorov z rozvojových krajín, ktorých vyplatím z môjho podielu.
  • Efektívnosť – pracujem sám, takže žiadne zvyšovanie nákladov alebo času potrebného na prácu neefektívnym tímom a komunikáciou medzi oddeleniami. Platíš jednej osobe, čiže zlomok z ceny väčšieho tímu. Som šprt a rodený projektový manažér – na všetko mám tabuľky a meriam si čas, efektivitu / produktivitu. Kladiem vysoký dôraz na termíny. Dodám služby tak, ako sľúbim.
  • WordPress šablóny – tvorím weby využitím šablôn, ktoré už majú najkomplexnejšie časti webstránok zabudované v sebe. Zároveň vyberiem šablóny, ktoré už majú spravenú aj väčšinu grafiky a potrebných funkcií. Tieto šablóny som identifikoval počas rokov skúšania rôznych šablôn a viem, že sú kvalitne nakódované a podržia tvoj web aj v budúcnosti. Tú potom doladím podľa tvojich inštrukcií (zladím s logom, upravím rozloženie sekcií, farby, doplním ďalšie funkcie a rozšírenia). Takto nepotrebuješ platiť osobitne grafikovi, programátorovi a dizajnérovi.
  • Má to samozrejme svoje limity – neviem spraviť úplne všekto na mieru. Čo viem a neviem spraviť si dohodneme emailom. Ak niečo neviem spraviť, viem odporučiť ďalších, ktorí vedia.

Nie je možné pridávať komentáre.