Akú web stránku potrebuješ?

Rozhodol si sa pre webstránku? Dobré rozhodnutie. No teraz akú si vybrať? Čo vlastne potrebuješ? V tomto článku ti pomôžem rozhodnúť sa.

 

V jednoduchosti je krása…

Pre väčšinu biznisov je to najdôležitejšie ukázať zákazníkom svoje služby alebo produkty, dať im informácie o firme, o skúsenostiach a prečo si vybrať práve tú tvoju a dať zákazníkom spôsob ako komunikovať – kontaktné údaje. Na to postačí bežná web stránka, ktorú ti vytvorím za bezkonkurenčnú cenu. Nepotrebuješ žiadne komplikované formuláre, žiadne grafické finty a vymoženosti. Tie zákazníkov najskôr popletú.

Čo naozaj potrebuješ, sú zkladné informácie o tebe, tvojej firme alebo službách, v peknom, modernom a ľahko zrozumiteľnom grafickom prevedení. A za to nepotrebuješ platiť stovky EUR. Stačí ti zakúpiť si základný webhosting (okolo 3 EUR mesačne napríklad od www.websupport.sk), doménu (adresu tvojej stránky ako www.tvojafirma.sk), za nejakých 12 EUR ročne, tiež od www.websupport.sk. Ja ti tam potom spravím webstránku podľa tvojich predstáv tak, aby bola zrozumiteľná a zaujala čo najviac zákazníkov. Webdizajn je o jednoduchosti a zrozumiteľnosti pre zákazníka. Správne vytvorená webstránka dá zákazníkom presne tie informácie, ktoré potrebujú a privedie ich k zakúpeniu potrebnej služby alebo produktu.

Koľko ľudí, toľko chutí…

lacne webstranky dizajnSamozrejme, každý má rád niečo iné. Niekto má rád jednoduchú webstránku bez komplikovaného grafického rozhrania, ale iný zasa chce viac farieb a grafických prvkov. Alebo niekomu sa to k jeho produktom alebo službám hodí, inému nie.

Ak potrebuješ viac ako účelnú prezentáciu tvojich produktov alebo služieb, tak ti to samozrejme viem spraviť. Napríklad prezentáciu tvojich hlavných služieb v posúvači obrázkov (tzv. slider) na hlavnej stránke, kde zdôrazníš svoje najsilnejšie kvality oproti konkurencii. Alebo rôzne štýly webstránok, ktoré sa hodia k rôznym produktom – menu s efektami, boxy s textom alebo grafickými efektami na hlavnej stránke, preklik na tvoju Facebook stránku alebo umiestnenie „Páči sa mi to“ tlačítka na tvoju webstránku, Google mapy, Kontaktný formulár a veľa ďalších prvkov.

Alebo potrebuješ niečo veľmi špecializované, ako napríklad webstránku pre realitných maklérov.

Neponúkam tvorbu e-shopov. Tie sa hodia pre firmy s väčším sortimentom produktov, ktoré taktiež potrebujú funkciu platby cez internet, nákupného košíka alebo systém kategorizácie produktov. To je viac práce, čo sa do mojej ceny nezmestí.

 

Tak nečakaj dlhšie a nestrácaj zákazníkov, daj mi vedieť čo potrebuješ a zvyšok si dohodneme :).

Nie je možné pridávať komentáre.